R.B.S.B. Deri Orman ve Tarım Ürünleri Haysan. ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Persepolis olarak bizeler; giysilik, ayakkabılık ve çantalık olmak üzere metis, süt danası ve keçi derilerinin hem üretimini hem de  uluslararası ticaretini yapmaktayız. Yüksek standartlarda üretim yapabilmek için ham derilerimizi kendi kaynaklarından tedarik etmekteyiz. Biz, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve dünya standartlarında marka olabilmek için üretimlerimizde bitkisel & kimyasal bileşenleri bir arada kullanarak mamul kalitemizi sürekli yüksek tutma gayesindeyiz. Ürün çeşit ve renklerimizde  geniş bir yelpazeye sahibiz ve sürekli güncel tutmaktayız. Tüm bunları yaparken kendimize öncü olarak belirlediğimiz kriterler Milano, Paris gibi dünya moda merkezleri ve Pantone gibi moda sezonlarında renkleri belirleyici firmalardır.

 

Deri üretim ve ticaretinde 3. nesiliz ve deri üretimi veya deri ticareti bizim için bir işten öte; daha çok bir yaşam biçimi, bir sanat gibidir. Çünkü deri fabrikası (tabakhane) sahibi olmak sanat stüdyosu sahip olmaya benzer. Sürekli ilgi gösterilmesi gereken ve vizyon, beceri ve sabır isteyen bir branştır.

Yüksek kalite standartlarında ve geniş yelpazede ürün yapabilmemizin sebebi hem tesis olarak çok çeşitlilikte var olan makine parkurumuz hem de sürekli kendini güncel tutan ve çalışan know-how ekibimizdir. Örneğin bir yandan çok yüksek çeşitlilikte en uçuk ve pastel renklerde süet derileri sürekli standart olarak üretebilirken diğer yandan da optik beyaz yahut wet-white dijital derileri yüksek çözünürlük ve renk kalitesinde sadece deri için üretilmiş olan dijital makinemizde üretebilmekteyiz.

 

Bünyemizde 2 adet deri fabrikamız bulunmaktadır. Bunlardan birisi İzmir Serbest Bölgesi’nde diğeri ise Mashhad Industrial Zone’dadır. İzmir Serbest Bölgedeki fabrikamız metis ve süt danası üzerine uzmanlaşmış (ayakkabılık, çantalık ve giysilik süet, dijital, natürel tabaklanmış, yıkamalı vs. olarak güncel modaya bağlı ürünler) bulunmaktadır. Mashhad’deki fabrikamız ise ayakkabılık ve çantalık dana & keçi derileri üzerine branşlaşmıştır.

 

Takımımızda deri mühendisleri, tasarımcılar, deri üretim uzmanları ve hepsinin bir arada yol aldığı bir Ar&Ge  tesisi bulunmaktadır. Bir ekip olarak bu şekilde çalışmak bizlere hem her miktardaki üretimde yüksek kaliteyi bir standart haline getirmekte hem de bizleri sürekli yeniliğe itmektedir.

Hakkımızda